Accounting for companies in the Well-known Accounts Office.

0
1212

Historia naszego biura rachunkowego jest odległa. Jesteśmy na branży usług księgowych wiele lat jednak nie poprzestaliśmy na obsłudze klientów tylko z naszej miejscowości. Aktualnie posiadamy współpracujące biura rachunkowe w całym kraju. Pomagamy dużej liczbie przedsiębiorców. Zespół naszego biura rozliczeniowego tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie podatków, rachunkowości i prawa pracy. Nie musisz się obawiać wizyt w urzędzie skarbowym czy zusie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom mamy możliwość załatwienia wielu spraw za ciebie. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Jakość świadczonych przez nas usług księgowych jest na najwyższym poziomie. Naszą firmę tworzy team ludzi, który dba o wysoki poziom własnych kwalifikacji, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania oraz aktywnie wspierać w państwa przedsięwzięciach. Nasi fachowcy z zakresu prawa i księgowości przedstawią ci swój punkt widzenia w oparciu o twój model biznesowy. Bezwzględnie przestrzegamy zasad tajemnicy służbowej. Biuro podatkowe Znany Księgowy dokłada wszelkich starań w zakresie usług księgowych tak, by przedsiębiorca był jak najmniej zaangażowany w kwestie obsługi rachunkowej. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne poruszanie się w regularnie zmieniających się przepisach podatkowych. Najważniejszy jest dla nas klient. Zadzwoń lub napisz do nas.

Pakiet oferowanych usług biura rachunkowego

Posiadamy nowoczesne oprogramowanie, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości. Dla naszych klientów opracowaliśmy szeroki wachlarz usług księgowych i rachunkowych. Nasza oferta handlowa obejmuje: obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie rozliczeń z zakresie ryczałtu; opracowanie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów oraz usług, opracowanie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, sporządzanie comiesięcznych oraz rocznych deklaracji podatkowych. Ponadto proponujemy opiekę prawną naszym przedsiębiorcom. Gwarantujemy profesjonalne oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Oferujemy jedne z najlepszych cen usług księgowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Zachęcamy cię do wykonania pierwszego kroku czyli do kontaktu z naszym biurem. Kolejne kroki będziemy robić razem oraz wspomagać cię w prowadzeniu twojej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.